Martin Dobiš

Managing Director
E-mail: dobis@prclinic.eu
Martin sa marketingu a komunikácii venuje celý svoj profesionálny život. Vytvoril alebo supervidoval stovky kampaní v rôznych produktových kategóriách. Najlepšie z nich získali ocenenia na domácich, európskych a svetových súťažiach.
Vyštudoval Marketingovú komunikáciu na Univerzite Komenského, kde si urobil aj doktorát z masmediálnych vied a filozofie. Vo vzdelávaní pokračoval na Cambridge Business School, ktorú ukončil titulom MBA v module Public relations a marketing. Pravidelne sa zúčastňuje, ako porotca, rôznych súťaží PR agentúr doma i v zahraničí. Na pozícii vedúceho marketingu vybudoval značku EduScho na slovenskom a českom trhu. Dlhé roky pracoval v medzinárodných reklamných agentúrach so značkami ako Julius Meinl, Shell, Hyundai, PSS, ČSOB či Európska centrálna banka. S agentúrou PR Clinic je takmer od jej založenia, kde zodpovedá za jej chod a rozvoj. Počas jeho pôsobenia získala agentúra desiatky ocenení. Martin sa špecializuje na korporátnych klientov z oblasti bankovníctva, priemyslu a FMCG.

Naše služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti PR, mediálneho poradenstva a komunikačných stratégií.
pozrite si naše služby
KONTAKTUJTE NÁS

Naša krvná skupina je PR pozitív.
Sme PR Clinic.

Copyright © 2021 PR Clinic s.r.o.
Zásady ochrany osobných údajov
by visibility
vyhľadať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram