Martin Dobiš

Managing Director
E-mail: dobis@prclinic.eu
Martin má viac ako dvadsaťročnú prax v PR, reklame a marketingu. Počas nej vytvoril, alebo supervízoroval viac ako 300 kampaní.
Študoval na Univerzite Komenského, ktorú ukončil doktorátom v smere Masmediálne vedy a filozofia. Na pozícii vedúceho marketingu vybudoval značku EduScho na slovenskom a českom trhu. Dlhé roky pracoval v medzinárodných reklamných agentúrach so značkami ako Julius Meinl, Shell, Hyundai, PSS, ČSOB, Baliarne obchodu Poprad či Európska centrálna banka. S agentúrou PR Clinic je takmer od jej založenia, kde zodpovedá za jej chod a rozvoj. Počas jeho pôsobenia získala agentúra viac ako dvadsať ocenení na domácich a zahraničných súťažiach. Martin sa špecializuje na korporátnych klientov z oblasti bankovníctva, priemyslu a FMCG. Aktívne sa podieľa na stratégiách a kampaniach pre značky ako Kofola, Plzeňský Prazdroj Slovensko, mBank, Duslo, Mondi SCP Ružomberok, SHP Harmanec, Tauris.

Naše služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti PR, mediálneho poradenstva a komunikačných stratégií.
pozrite si naše služby
KONTAKTUJTE NÁS

Naša krvná skupina je PR pozitív.
Sme PR Clinic.

Copyright © 2021 PR Clinic s.r.o.
Zásady ochrany osobných údajov
by visibility
vyhľadať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram