Naše služby

Media Relations

Kto nemá dobré vzťahy s médiami, môže víťaziť iba krátkodobo. PR Clinic vie, že detailná znalosť trhu a who-is-who v mediálnom svete je alfou aj omegou úspechu. Naším cieľom je klientom nastaviť pozitívne vzťahy s médiami, ktoré budú obojstranne fungovať na dlhodobej báze.
PREČÍTAJTE SI VIAC

Strategický consulting

Na vysoko konkurenčnom trhu môže kvalitná komunikačná stratégia rozhodovať o tom, kto sa stane jeho lídrom. Preto je dôležité určovať, a nie nasledovať témy diskusie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam však pri tvorbe stratégií dokážeme prekročiť hranice komunikačných disciplín a zabezpečiť klientom víťazstvo v ich hre.
PREČÍTAJTE SI VIAC

Korporátna komunikácia

Na veľkosti (ne)záleží a prirodzení lídri sú našimi prirodzenými partnermi. Korporátna komunikácia je našou špecializáciou číslo jeden bez ohľadu na odvetvie, v ktorom pôsobia. Od strategického poradenstva, cez kompletný outsourcing PR agendy až po exekutívu. Vždy to, čo potrebujete a vždy s jasnou víziou cieľa.
PREČÍTAJTE SI VIAC

Produktové PR a Brand PR

Médiá už dávno nie sú exkluzívnym miestom, kde predávate svoje produkty. Zákazníka musíte zastihnúť tam, kde sa práve nachádza a nástrojmi, ktoré ho práve v tej chvíli oslovujú. Komunikácia produktu a značky musia ísť ruka v ruke tak, aby vznikla chutná zmes zložená z online PR, sociálnych médií, eventového manažmentu či klasických nástrojov.
PREČÍTAJTE SI VIAC

B2B a B2C komunikácia

Reputačný manažment

Mediálne plánovanie a nákup

Krízová komunikácia

Eventový management

Mediálna akadémia

Služby hovorcu

Investor & stakeholder relations

Interná komunikácia

Online PR a Search Engine Marketing

Public Affairs

CSR - Spoločenská zodpovednosť firiem

Intelligence Research

Kreatívne služby

Naša krvná skupina je PR pozitív.
Sme PR Clinic.

Copyright © 2021 PR Clinic s.r.o.
Zásady ochrany osobných údajov
by visibility
vyhľadať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram