Martin Erdöfy

ACCOUNT MANAGER
E-mail: erdofy@prclinic.eu
Martin spojil svoj doterajší profesijný život s novinárčinou, ktorá sa mu dostala pod kožu ako máločo. Už počas štúdia žurnalistiky na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského získaval skúsenosti ako externista a neskôr športový redaktor TASR.
Po krátkych bulvárnych odbočkách na webe Topky.sk a v magazíne Star nastúpil v lete 2009 do redakcie online denníka Aktuálne.sk na pozíciu reportéra, vypracoval sa na šéfeditora spravodajstva. Rok 2017 strávil ako hlavný editor oddelenia domácich aktualít denníka Pravda a na jar 2018 zakotvil v Novom Čase. Autorsky prispieval do týždenníka Plus 7 Dní a do lifestylových časopisov Break či Playboy. Jeho veľkou vášňou je cestovanie a vo voľnom čase rád objavuje nepoznané. Má rád kvalitnú kultúru a dubáky. Do PR Clinic nastúpil v novembri 2021 a svojimi textami sa staral o pohodlie klientov ako Plzeňský Prazdroj Slovensko, Stiebel, Enehano, Patria, Portu či Highgate Law & Tax.

Naše služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti PR, mediálneho poradenstva a komunikačných stratégií.
pozrite si naše služby
KONTAKTUJTE NÁS

Naša krvná skupina je PR pozitív.
Sme PR Clinic.

Copyright © 2021 PR Clinic s.r.o.
Zásady ochrany osobných údajov
by visibility
vyhľadať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram