Juraj Danielis

CEO
E-mail: danielis@prclinic.eu
Juraj je zakladateľom, majiteľom a CEO agentúry PR Clinic, ktorá patrí dlhodobo medzi elitných hráčov v slovenskom PR biznise. Špecializuje sa predovšetkým na oblasť strategickej komunikácie, krízovej komunikácie, brand PR a Public Affairs, o čom často a rád píše. Juraj v číslach: 20 rokov v médiách a PR, zhruba 500 zrealizovaných komunikačných projektov.
Juraj má dlhoročné skúsenosti s prácou v médiách, vrátane agentúr SITA a TASR, Trendu ako aj denníkov SME a Hospodárske noviny. Ekonomickej žurnalistike sa venoval nielen ako redaktor, ale zastával aj viaceré vedúce pozície – v denníku Hospodárske noviny riadil všetky sekcie týkajúce sa ekonomického spravodajstva a publicistiky. Po ukončení práce v médiách riadil komunikáciu vo viacerých spoločnostiach vrátane Slovenskej pošty. Neskôr sa ako freelancer venoval mediálnemu poradenstvu a lobingu pre klientov z oblasti finančného trhu, personalistiky, fleet managementu, FMCG, infraštruktúry a politickému marketingu. Ďalším logickým krokom bolo zoficiálnenie svojej práce vybudovaním agentúry, z ktorej sa za krátky čas stal popredný hráč na trhu, a to bez pomoci sieťových hráčov alebo tretích strán. Študoval na katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty UK v Bratislave, je absolventom školy pre ekonomických novinárov v nemeckom vydavateľstve Handelsblatt a študentom Cambridge Institute. Ovláda anglický, nemecký, ruský, francúzsky a portugalský jazyk. Je členom Central European Corporate Governance Association, iniciatívy United Brand Advisors a ďalších združení.

Naše služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti PR, mediálneho poradenstva a komunikačných stratégií.
pozrite si naše služby
KONTAKTUJTE NÁS

Naša krvná skupina je PR pozitív.
Sme PR Clinic.

Copyright © 2021 PR Clinic s.r.o.
Zásady ochrany osobných údajov
by visibility
vyhľadať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram