Top
Martina Dobišová

Martina Dobišová

Financial and Process Analyst

Martina po skončení štúdia prijala kariérnu výzvu na obchodnom oddelení zastúpenia BMW v Prahe. Zastrešovala manažment eventov pre VIP klientov prestížnych značiek materského koncernu. Súčasťou jej „scope of work“ bolo strategické plánovanie, produkcia a exekúcia aktivít na podujatiach, veľtrhoch či roadshow. Do sveta finančníctva vstúpila nástupom do tímu mBank. Pôsobila na marketingovom oddelení banky na pozícii Budget ownera, kde zodpovedala za správu marketingového rozpočtu a taktiež BTL aktivity banky. Jej hlavnou náplňou práce bolo vytváranie finančných analýz, správ, procesných máp a dohľad nad správnym čerpaní budgetu. Súčasťou jej práce bol rozvoj regionálneho marketingu využitím podlinkových aktivít a eventov naprieč Českom a Slovenskom.

Svet komunikácie bol pre Martinu jasnou voľbou aj v jej ďalšom kariérnom pôsobení. V PR Clinic zodpovedá za manažment financií, reporting a podlinkové aktivity.

Popri vytváraní finančných plánov v agentúre zastrešovala implementáciu trackingového HR softvéru, ktorý sa stal dôležitým nástrojom pri hodnotení rentability projektov. Martina zároveň v roli internej audítorky získala certifikáciu ISO 9001:2015, a tak je neoddeliteľnou súčasťou jej kompetencií aj manažment kvality.

Email: dobisovaprclinic.eu