Top
Filip Švaňa

Filip Švaňa

COO

Filip je absolventom Fakulty managementu Univerzity Komenského. Je profesionálom s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v médiách, marketingu a PR.

V rokoch 1998-2004 pôsobil ako novinár vo viacerých kľúčových slovenských médiách (SITA, SME, Pravda, Hospodárske noviny).

V období 2004 -2010 ako marketingový manažér pomáhal v TIPOSe, národnej lotériovej spoločnosti spúšťať prvú slovenskú internetovú herňu a po pôsobení v Regency Casine stál pri posune Azet.sk do pozície slovenskej internetovej jednotky, ale tiež štartoval spravodajsko-lifestylové portály ako Aktuality.sk, Diva.sk, Najmama.sk, či Cestovanie.sk.

Od roku 2010 sa špecializuje na PR, digitálny a influencer marketing. Agentúru PR.Konektor posunul medzi TOP slovenské PR agentúry a pokrýval komunikáciu pre love brandy ako Milka, Figaro, Oreo, Haribo, NN Životná poisťovňa, innogy, Tipsport, Hornbach, či Arca Capital.

V PR Clinic má na starosti strategický rozvoj agentúry, vedenie klientskych tímov a tiež implementáciu nových produktov, najmä z oblasti produktovej komunikácie, digitálneho a influencer maketingu.

Email: svanaprclinic.eu