Alexandra Gallisová

ACCOUNT DIRECTOR
E-mail: gallisova@prclinic.eu
Saša sa začala venovať médiám a písaniu už počas štúdia na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM. Bola jedným z hlavných editorov univerzitného časopisu, ktorý pravidelne bodoval v súťažiach, a už počas vysokej školy pracovala pre e-shop Dedoles.sk, kde sa spolupodieľala na tvorbe marketingových stratégií a príprave contentu na web stránku. Prax počas štúdia získavala aj v médiách. Pracovala ako web editorka na portáli pluska.sk, kde sa venovala primárne domácemu a zahraničnému spravodajstvu. Cenné skúsenosti v oblasti médií a PR získala aj počas štúdia na Univerzite v Dubrovníku.
Prácu za počítačom vymenila za terén a tri roky pracovala ako redaktorka vo vydavateľstve Ringier Axel Springer, kde pôsobila aj ako vedúca oddelenia Bratislava. Prioritne sa zaoberala komunálnou politikou, hospodárstvom a developerským témam. Do agentúry PR Clinic nastúpila v novembri 2017, kde sa z pozície PR Consultanta vypracovala na Account Directorku. Prioritne sa venuje klientom z oblasti FMCG. Na starosti má korporátnu komunikáciu Plzeňského Prazdroja Slovensko, pričom sa venovala aj podpore značiek Šariš, Pilsner Urquell, Gambrinus či Birell. Zodpovedá za brandovú aj koporátnu komunikáciu výrobcov Tauris a Ryba Košice. Jej love brandom je značka ABSOLUT. Na konte má niekoľko domácich aj medzinárodných PR ocenení. Saša tiež riadi tím pre klienta ŠKODA AUTO Slovensko a Siemens Healthineers, okrem toho sa venuje klientom z oblastí real estate či komunálnej politiky.

Naše služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti PR, mediálneho poradenstva a komunikačných stratégií.
pozrite si naše služby
KONTAKTUJTE NÁS

Naša krvná skupina je PR pozitív.
Sme PR Clinic.

Copyright © 2021 PR Clinic s.r.o.
Zásady ochrany osobných údajov
by visibility
vyhľadať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram